Results - Run 13km / 2022
» All     » Men(34)     » Women(27)
All: 61 · Men: 34 · Women: 27 · Running: 0 · Started: 55 · Finished: 55 · DNS: 6 · DNF: 0 · DSQ: 0
#BIBNametimediff
1702
BUL
Пламен
Василев
Team: GoldNutrition Bulgaria
M
1
01:03:13
13.6 km
@ Final
-
2148
BUL
Недко
Тодоров Тодоров
Team: Бастуни
M
2
01:04:57
13.6 km
@ Final
+ 00:01:44
3194
BUL
Калоян
Живков Николов
M
3
01:06:12
13.6 km
@ Final
+ 00:02:59
4104
BUL
Христо
Стефанов Чакъров
M
4
01:13:07
13.6 km
@ Final
+ 00:09:54
5283
BUL
Християн
Велков Тодоров
Team: Сините камъни
M
5
01:13:36
13.6 km
@ Final
+ 00:10:23
6110
BUL
Мая
Стефанова Русева
Team: СКЛА"Черно Море-Атлетик"Варна
F
1
01:14:08
13.6 km
@ Final
+ 00:10:55
7432
BUL
Александър
Иванов
M
6
01:15:42
13.6 km
@ Final
+ 00:12:29
8345
BUL
Милен
Петров
M
7
01:16:12
13.6 km
@ Final
+ 00:12:59
9252
BUL
Добромир
Младенов Василев
Team: Shumen Early Runners
M
8
01:20:01
13.6 km
@ Final
+ 00:16:48
1060
BUL
Ancho
Николов Kostadinov
Team: Зелена стъпка
M
9
01:20:36
13.6 km
@ Final
+ 00:17:23
11606
BUL
Николай
Стоянов Гинчев
Team: Шумен
M
10
01:21:45
13.6 km
@ Final
+ 00:18:32
12335
BUL
Николай
Стефанов Дачев
M
11
01:23:46
13.6 km
@ Final
+ 00:20:33
13405
BUL
Нина
Топалова
F
2
01:23:47
13.6 km
@ Final
+ 00:20:34
14573
BUL
Василка
Атанасова
F
3
01:24:43
13.6 km
@ Final
+ 00:21:30
15777
BUL
Юлия
Юлиянова Матева
F
4
01:25:07
13.6 km
@ Final
+ 00:21:54
16549
BUL
Милен
Николов Шопов
Team: Шопови
M
12
01:25:15
13.6 km
@ Final
+ 00:22:02
17126
BUL
Галина
Ивнова Константинова
F
5
01:27:43
13.6 km
@ Final
+ 00:24:30
18996
BUL
Любомир
Ганев
M
13
01:27:43
13.6 km
@ Final
+ 00:24:30
19150
BUL
Стилиян
Данчев Николов
M
14
01:28:57
13.6 km
@ Final
+ 00:25:44
20201
BUL
Пеньо
Цонев Пенев
M
15
01:29:18
13.6 km
@ Final
+ 00:26:05
2175
BUL
Анна
Христова
F
6
01:29:33
13.6 km
@ Final
+ 00:26:20
22925
BUL
Валерия
Яковова
F
7
01:29:50
13.6 km
@ Final
+ 00:26:37
23251
BUL
Красимира
Петкова Дончева
Team: Зелена стъпка
F
8
01:30:31
13.6 km
@ Final
+ 00:27:18
24989
BUL
Aleks
Pavlov
Team: Pavlovi
M
16
01:31:07
13.6 km
@ Final
+ 00:27:54
25147
BUL
Стела
Илиева
Team: Бастуни
F
9
01:31:54
13.6 km
@ Final
+ 00:28:41
26161
BUL
Didier
Marc Cuper
M
17
01:32:58
13.6 km
@ Final
+ 00:29:45
2793
BUL
Teodora
Ivanova Vasileva
F
10
01:36:06
13.6 km
@ Final
+ 00:32:53
28109
BUL
Анна
Иванова
Team: Луди-Млади
F
11
01:36:27
13.6 km
@ Final
+ 00:33:14
29244
BUL
Александър
Тодоров
Team: Чрез Спорт Към Знание
M
18
01:37:33
13.6 km
@ Final
+ 00:34:20
30820
BUL
Христиана
Руменова Николова
Team: Зелена стъпка
F
12
01:38:37
13.6 km
@ Final
+ 00:35:24
31450
BUL
Anna
Pavlova
Team: Pavlovi
F
13
01:39:23
13.6 km
@ Final
+ 00:36:10
3274
BUL
Tsvyatko
Nachev
Team: euShipments
M
19
01:40:24
13.6 km
@ Final
+ 00:37:11
33686
BUL
Станислав
Георгиев Георгиев
M
20
01:41:17
13.6 km
@ Final
+ 00:38:04
34719
BUL
Lina
Hristova
F
14
01:41:50
13.6 km
@ Final
+ 00:38:37
35225
BUL
Христина
Любенова Бранкова
Team: Джибелити
F
15
01:43:29
13.6 km
@ Final
+ 00:40:16
3634
BUL
Грета
Драгомирова Георгиева
Team: Чудните скали
F
16
01:43:34
13.6 km
@ Final
+ 00:40:21
3755
BUL
Явор
Донев
Team: Runners of Ruse
M
21
01:47:46
13.6 km
@ Final
+ 00:44:33
38888
BUL
Васил
Станев
Team: "Хемус" Троян
M
22
01:48:00
13.6 km
@ Final
+ 00:44:47
39162
BUL
Явор
Стоилов
M
23
01:48:20
13.6 km
@ Final
+ 00:45:07
40117
BUL
Жанета
Георгиева Пондалова
F
17
01:48:47
13.6 km
@ Final
+ 00:45:34
41845
BUL
Цветелина
Матеева
Team: "Хемус" Троян
F
18
01:49:48
13.6 km
@ Final
+ 00:46:35
42108
BUL
Владимир
Чалъмов
Team: Луди-Млади
M
24
01:53:28
13.6 km
@ Final
+ 00:50:15
43172
BUL
Милен
Иванов Атанасов
M
25
01:54:06
13.6 km
@ Final
+ 00:50:53
44329
BUL
МИЛЕНА
ИВАНОВА ПЕТРОВА
F
19
01:56:06
13.6 km
@ Final
+ 00:52:53
45808
BUL
Елица
Димитрова
F
20
01:58:49
13.6 km
@ Final
+ 00:55:36
46144
BUL
Бистра
Василева
Team: Зелена стъпка
F
21
02:00:45
13.6 km
@ Final
+ 00:57:32
46384
BUL
Дария
Неделчева Николова
Team: Зелена стъпка
F
22
02:00:45
13.6 km
@ Final
+ 00:57:32
46789
BUL
ELENA
GEORGIEVA MIHAYLOVA
Team: Зелена стъпка
F
23
02:00:45
13.6 km
@ Final
+ 00:57:32
4927
BUL
Димитър
Христов Димитров
Team: ХРИС-РАЯ
M
26
02:02:58
13.6 km
@ Final
+ 00:59:45
50119
BUL
Диана
Томова
F
24
02:04:20
13.6 km
@ Final
+ 01:01:07
5176
BUL
Иван
Грозев
M
27
02:04:51
13.6 km
@ Final
+ 01:01:38
5259
BUL
Aneliya
Mutafchiyska
F
25
02:05:44
13.6 km
@ Final
+ 01:02:31
5372
BUL
Даниела
Милетиева Петрова
F
26
02:14:26
13.6 km
@ Final
+ 01:11:13
54693
BUL
Ивайло
Рангелов Михов
M
28
02:15:24
13.6 km
@ Final
+ 01:12:11
55585
BUL
Йордан
Валентинов Стоянов
M
29
02:21:48
13.6 km
@ Final
+ 01:18:35
DNS94
BUL
Svet
Dimitrov
Team: euShipments
M
-
0 km
@ Start
-
DNS155
BUL
Todor
Ivanov Patarliev
Team: SelectBG
M
-
0 km
@ Start
-
DNS180
BUL
Мария
Илиева
F
-
0 km
@ Start
-
DNS191
BUL
Александър
Маринов Жигаурсов
M
-
0 km
@ Start
-
DNS212
BUL
Янко
Илиев Янков
M
-
0 km
@ Start
-
DNS303
BUL
Валентин
Стефанов Стефанов
M
-
0 km
@ Start
-

Number of records: 61

Print


Powered by Race-Tracking.com
Privacy policy