Results - Belasitsa SkyRun Short / 2020
» All     » Men(44)     » Women(13)   » F40(3)   » M40+(14)
All: 58 · Men: 44 · Women: 13 · Running: 0 · Started: 40 · Finished: 38 · DNS: 18 · DNF: 2 · DSQ: 0
#BIBNametimediff
1144
BUL
Plamen
Penov
Team: Софийски планински клуб
M
1
03:43:17
32.9 km
@ Final
-
2111
BUL
Krastyu
Panchev
Team: Соорт и здраве
M
2
M40+
1
04:01:40
32.9 km
@ Final
+ 00:18:23
3133
BUL
Aleksandar
Hristov
M
3
04:05:10
32.9 km
@ Final
+ 00:21:53
4152
BUL
Kostadin
Valchev
M
4
M40+
2
04:05:51
32.9 km
@ Final
+ 00:22:34
5119
BUL
Asen
Radulov
M
5
04:06:08
32.9 km
@ Final
+ 00:22:51
6142
BUL
Nikola
Penchev
Team: Софийски планински клуб
M
6
04:07:16
32.9 km
@ Final
+ 00:23:59
7150
POL
Tomasz
Procajlo
Team: Pierre Fabre Bulgaria
M
7
M40+
3
04:24:50
32.9 km
@ Final
+ 00:41:33
8132
BUL
Valentin
Borisov
M
8
04:28:51
32.9 km
@ Final
+ 00:45:34
9143
BUL
Iskren
Ivanov
Team: Begach Running Club
M
9
04:29:41
32.9 km
@ Final
+ 00:46:24
10155
BUL
Daniel
Petrov
M
10
M40+
4
04:30:03
32.9 km
@ Final
+ 00:46:46
11124
BUL
Vasilena
Dimitrova
F
1
04:44:33
32.9 km
@ Final
+ 01:01:16
12141
BUL
Veselka
Velikova
Team: Софийски планински клуб
F
2
04:58:58
32.9 km
@ Final
+ 01:15:41
13136
BUL
Ivan
Angelov
M
11
04:59:04
32.9 km
@ Final
+ 01:15:47
14157
BUL
Ivo
Andreev
M
12
05:03:37
32.9 km
@ Final
+ 01:20:20
15125
BUL
Tsvetelin
Эamfirov
Team: Climb&Run
M
13
M40+
5
05:04:22
32.9 km
@ Final
+ 01:21:05
16122
BUL
Atanas
Petrov
M
14
M40+
6
05:04:32
32.9 km
@ Final
+ 01:21:15
17156
BUL
Snezhana
Terzieva
F
3
05:04:42
32.9 km
@ Final
+ 01:21:25
18134
BUL
Mario
Meshkov
M
15
05:06:57
32.9 km
@ Final
+ 01:23:40
19106
BUL
Emil
Petleshkov
Team: Greenway
M
16
05:09:14
32.9 km
@ Final
+ 01:25:57
20109
BUL
Ani
Yaneva
F
4
F40
1
05:09:54
32.9 km
@ Final
+ 01:26:37
21145
BUL
Krasimir
Stefanov
Team: iRun.bg
M
17
M40+
7
05:10:13
32.9 km
@ Final
+ 01:26:56
22110
BUL
Marin
Damyanov
M
18
05:13:25
32.9 km
@ Final
+ 01:30:08
23123
BUL
Dimitar
Dimkin
M
19
05:13:26
32.9 km
@ Final
+ 01:30:09
24126
BUL
Georgi
Naldzhiev
M
20
05:26:43
32.9 km
@ Final
+ 01:43:26
25102
BUL
Atanas
Panicharski
M
21
05:31:39
32.9 km
@ Final
+ 01:48:22
26139
BUL
Valeri
Manchev
Team: MANIACS
M
22
05:51:32
32.9 km
@ Final
+ 02:08:15
27101
BUL
Abbas
Salame
Team: Persenk
M
23
M40+
8
05:51:36
32.9 km
@ Final
+ 02:08:19
28147
BUL
Mark
Georgiev
M
24
06:08:07
32.9 km
@ Final
+ 02:24:50
29151
BUL
Tsvetomir
Demerdzhiev
M
25
06:08:10
32.9 km
@ Final
+ 02:24:53
30114
BUL
Martin
Stanoev
Team: Младост
M
26
06:09:44
32.9 km
@ Final
+ 02:26:27
31103
BUL
Simeon
Stoichkov
Team: GreenWay Team
M
27
06:14:38
32.9 km
@ Final
+ 02:31:21
32118
BUL
Tanya
Karaivanova
F
5
06:16:34
32.9 km
@ Final
+ 02:33:17
33153
BUL
Evgueni
Koukourechkov
M
28
M40+
9
06:23:50
32.9 km
@ Final
+ 02:40:33
34120
BUL
Tzveta
Koukourechkova
F
6
F40
2
06:24:07
32.9 km
@ Final
+ 02:40:50
35159
BUL
Tihomir
Tonchev

1
06:49:50
32.9 km
@ Final
+ 03:06:33
36148
BUL
Ivaylo
Yonov
M
29
07:02:30
32.9 km
@ Final
+ 03:19:13
37138
BUL
Borislav
Bozhankov
M
30
07:10:25
32.9 km
@ Final
+ 03:27:08
FOT149
BUL
Petar
Mutakov
Team: Пантерите
M
31
08:16:10
32.9 km
@ Final
+ 04:32:53
DNF129
BUL
Georgi
Georgiev
Team: harmonica
M
M40+
03:24:09
14.1 km
@ Демир Капия
-2 check(s)
DNF154
BUL
Maria
Kalaydzhieva
F
00:39:40
3.2 km
@ Срамежливия водопад
-3 check(s)
DNS104
BUL
Miroslav
Grozev
Team: Adidas Runners Sofia
M
-
0 km
@ Start
-
DNS105
BUL
Nikolay
Grudov
M
M40+
-
0 km
@ Start
-
DNS107
BUL
Evgeni
Vasilev
M
-
0 km
@ Start
-
DNS108
BUL
Slavyan
Markov
Team: СК Чумерна
M
-
0 km
@ Start
-
DNS112
BUL
Milena
Stoyanova
Team: Планинско бягане Казанлък
F
-
0 km
@ Start
-
DNS113
BUL
Petar
Kremenski
M
-
0 km
@ Start
-
DNS115
BUL
Hristo
Minkov
Team: Bryzos sport
M
-
0 km
@ Start
-
DNS116
BUL
Emil
Tsvyatkov
Team: До края на безкрая..
M
M40+
-
0 km
@ Start
-
DNS117
BUL
Aleksandar
Dafinov
Team: DTrunners
M
-
0 km
@ Start
-
DNS121
BUL
Mladen
Antonov
M
-
0 km
@ Start
-
DNS127
BUL
Milena
Nikolova
Team: Котките
F
F40
-
0 km
@ Start
-
DNS128
BUL
Rayna
Kostadinova
Team: Аз
F
-
0 km
@ Start
-
DNS130
BUL
Metodi
Metodiev
Team: harmonica
M
M40+
-
0 km
@ Start
-
DNS131
BUL
Ivo
Ivov
M
-
0 km
@ Start
-
DNS135
BUL
Lyubomir
Nokov
Team: harmonica
M
M40+
-
0 km
@ Start
-
DNS137
BUL
Tsvetelina
Trichkova
F
-
0 km
@ Start
-
DNS140
BUL
Valya
Ognyanova
F
-
0 km
@ Start
-
DNS146
BUL
Hristina
Petrova
F
-
0 km
@ Start
-

Number of records: 58


Powered by Race-Tracking.com