Teams Brutus Run Warrior / 2021
Teams: 52 · Running: 0 · Started: 50 · Finished: 45 · DNS: 2 · DNF: 5 · DSQ: 0
#BIBNametimediff
1137
BUL
GoldNutrition
Team: Павел Георгиев, Иван Димитров
T
1
03:15:49
-12 minutes
bonus
-
2134
BUL
MarDa
Team: Марин Керемедчиев, Даниел Господинов
T
2
03:24:46
-12 minutes
bonus
-
3159
BUL
OrientBEERing Team Varna
Team: Андрей Наков, Димитър Карабахчиев
T
3
03:30:01
-24 minutes
bonus
-
4131
BUL
GHY
Team: Ясен Любенов, Христо Димитров
T
4
03:39:19
16.4 km
@ Final
+ 00:11:30
5114
BUL
The monkeys
Team: Янчо Костов, Георги Петков
T
5
03:40:59
16.4 km
@ Final
+ 00:13:10
6129
BUL
Begun
Team: Радомир Божков, Георги Делев
T
6
03:45:46
-12 minutes
bonus
-
7136
BUL
Brown Team
Team: Венцислав Трифонов, Валерия Димитрова
T
7
03:53:41
-7 minutes
bonus
-
8102
BUL
FireDogs
Team: Тодор Митев, Делян Ганев
T
8
03:55:56
16.4 km
@ Final
+ 00:28:07
9103
BUL
Бруталните ветерани
Team: Александър Стефанов, Тодор Маджаров
T
9
03:56:26
-6 minutes
bonus
-
10141
BUL
Гладиаторите
Team: Тони Льонков, Борис Ботев
T
10
03:59:41
-6 minutes
bonus
-
11164
BUL
25
Team: Михаил Николов, Бояна Папазова
T
11
04:21:25
-12 minutes
bonus
-
12124
BUL
Кадилаци и динозаври
Team: Иван Иванов, Артин Магардичян
T
12
04:43:56
16.4 km
@ Final
+ 01:16:07
13139
BUL
Жълто
Team: Николай Калчев, Паулина Калчевa
T
13
04:45:43
-24 minutes
bonus
-
14120
BUL
PetAni
Team: Ана Карчева, Петя Димитрова
T
14
04:47:25
-6 minutes
bonus
-
15126
BUL
КайС
Team: Николай Христов, Светлин Станчев
T
15
05:02:36
-12 minutes
bonus
-
16157
BUL
Ohne Dich
Team: Камелия Димитрова, Боян Колев
T
16
05:09:21
-12 minutes
bonus
-
17153
BUL
Amazons in action
Team: Елица Данаилова, Полина Петрова
T
17
05:11:24
-12 minutes
bonus
-
18138
BUL
Super Unknown
Team: Христо Ръцев, Здравко Драганов
T
18
05:24:22
16.4 km
@ Final
+ 01:56:33
19117
BUL
Wardruna
Team: Берк Шабан, Даниел Димитров
T
19
05:25:55
8 minutes
penalty
-
20104
BUL
BagaTur
Team: Енчо Нейков, Явор Гънчев
T
20
05:29:20
-6 minutes
bonus
-
21106
BUL
CodeWarriors
Team: Петър Славчев, Христо Христов
T
21
05:31:22
-6 minutes
bonus
-
22161
BUL
The Maniaks
Team: Николай Калчев, Мариян Баров
T
22
05:35:14
16.4 km
@ Final
+ 02:07:25
23111
BUL
Hot Shots
Team: Стоян Кутийски, Момчил Христов
T
23
05:36:28
-6 minutes
bonus
-
24122
BUL
Dancing Stars
Team: Лора Георгиева, Ива Жекова
T
24
05:47:44
-6 minutes
bonus
-
25125
BUL
Морски и горски
Team: Стоил Попов, Николай Наков
T
25
05:48:25
-6 minutes
bonus
-
26150
BUL
Том и Джери
Team: Александър Карацонев, Стоян Дончев
T
26
05:55:18
-6 minutes
bonus
-
27130
BUL
Синьо лято
Team: Илиян Цачев, Венцислава Цачева
T
27
05:56:40
-12 minutes
bonus
-
28146
BUL
50-50
Team: Александр Хачатрян, Ашот Багарян
T
28
06:05:37
16.4 km
@ Final
+ 02:37:48
29132
BUL
Health Culture
Team: Драгомир Кръстев, Агоп Агопян
T
29
06:07:08
-1 minutes
bonus
-
30108
BUL
Airbus 380
Team: Христо Алтънчев, Павел Алтънчев
T
30
06:15:41
-6 minutes
bonus
-
31170
BUL
Тракийски войни
Team: Росица Вълчева, Кръстьо Пеев
T
31
06:21:58
-12 minutes
bonus
-
32112
BUL
Хензел и Гретел
Team: Димитрина Докимова, Радослав Радев
T
32
06:22:48
-24 minutes
bonus
-
33110
BUL
Куку и Пепи
Team: Цветан Стаменов, Петя Минкова
T
33
06:28:41
-2 minutes
bonus
-
34160
BUL
Маймуните
Team: Петър Буров, Диана Бурова
T
34
06:33:33
-6 minutes
bonus
-
35121
BUL
Изгубени и радостни
Team: Радостина Иванова, Борис Качамаков
T
35
06:34:45
-12 minutes
bonus
-
36156
BUL
Кадило
Team: Диян Язмаджиян, Димитър Георгиев
T
36
06:35:43
16.4 km
@ Final
+ 03:07:54
37149
BUL
Маша и Мечока
Team: Павел Петров, Ваилена Узунова
T
37
06:37:41
16.4 km
@ Final
+ 03:09:52
38154
BUL
Скреж
Team: Желязко Руменов, Павлина Парушева
T
38
06:47:03
-12 minutes
bonus
-
FOT168
BUL
Чичаците
Team: Георги Николов, Стойко Драгнев
T
39
07:02:50
-7 minutes
bonus
-
FOT162
BUL
Прекъсвач
Team: Светозар Иванов, Момчил Тошев
T
40
07:06:21
16.4 km
@ Final
+ 03:38:32
FOT169
BUL
Дивите лисички
Team: Яна Янчева, Теодора Василева
T
41
07:13:19
-6 minutes
bonus
-
FOT165
BUL
Topgun
Team: Светла Веселинова, Красимир Пампоров
T
42
07:15:34
-6 minutes
bonus
-
FOT115
BUL
Дедо и Внуче
Team: Станислав Петушев, Ивана Зехова
T
43
07:17:08
-12 minutes
bonus
-
FOT167
BUL
Бросейдон
Team: Александър Георгиев, Марк Георгиев
T
44
07:19:09
-12 minutes
bonus
-
FOT128
BUL
Софиянки на разходка
Team: София Казакова, Наталия Ценова
T
45
08:28:24
-12 minutes
bonus
-
DNF113
BUL
The Starks
Team: Грета Момчева, Бисер Стефанов
T
46
06:32:55
15.7 km
@ Climbing
-1 check(s)
DNF140
BUL
Remington
Team: Димо Тюфекчиев, Zahari Soldier
T
47
02:53:35
9.7 km
@ Weighing bag
-2 check(s)
DNF118
BUL
Тони и Кака в атака!
Team: Веси Велинова, Тонка Ганчева
T
48
05:09:15
9.7 km
@ Weighing bag
-2 check(s)
DNF158
BUL
Bonnie & Clyde
Team: Александър Колев, Дариана Меджеделиева
T
49
05:33:31
9.7 km
@ Weighing bag
-2 check(s)
DNF155
BUL
Войводите: Завръщане
Team: Борислав Иванов, Милен Москов
T
50
00:42:15
3.5 km
@ Bag Jump
-4 check(s)
DNS127
ROU
Alergaceala
Team: Ionut Petcu, Marco Chitu
T
51
-
0 km
@
-
DNS152
BUL
Untitled(1)
Team: Ивайло Овчаров, Радостин Славов
T
52
-
0 km
@
-

Powered by Race-Tracking.com
Privacy policy