Teams Brutus Run Warrior / 2020
Teams: 34 · Running: 0 · Started: 34 · Finished: 31 · DNS: 0 · DNF: 3 · DSQ: 0
#BIBNametimediff
1102
BUL
Бруталните ветерани
Team: Александър Стефанов, Тодор Маджаров
T
1
03:59:42
-24 minutes
bonus
-
2134
BUL
MarDa
Team: Daniel Gospodinov, Marin Kermedchiev
T
2
04:27:20
-24 minutes
bonus
-
3114
BUL
Begun
Team: Radomir Bozhkov, Георги Делев
T
3
04:31:19
15.5 km
@ Final
+ 00:07:37
4123
BUL
GHY
Team: Hristo Dimitrov, Yasen Lyubenov
T
4
04:49:13
-6 minutes
bonus
-
5148
BUL
Varnaclimbing Junior
Team: Desislava Stoyanova, Zdravko Lambov
T
5
04:58:55
-6 minutes
bonus
-
6115
BUL
Синьо лято
Team: Венцислава Цачева, Илиян Цачев
T
6
05:02:37
-6 minutes
bonus
-
7110
BUL
Heavy monsters
Team: Nikolay Ivanov, Станимир Дамянов
T
7
05:06:01
-12 minutes
bonus
-
8101
BUL
Дюнерландци
Team: Иван Иванов, Милко Стоянов
T
8
05:13:18
-6 minutes
bonus
-
9137
BUL
Чудобойки
Team: Dimitrina Dokimova, Paulina Kalcheva
T
9
05:27:49
-24 minutes
bonus
-
10125
BUL
Hercules Team
Team: Georgi Iliev, Ivelin Krastev
T
10
05:29:37
-6 minutes
bonus
-
11107
BUL
Дивото прасе
Team: Георги Петков, Цветан Стаменов
T
11
05:31:31
-6 minutes
bonus
-
12139
BUL
Кадило
Team: Dimitar Georgiev, Diyan Yazmadzhiyan
T
12
05:32:11
-12 minutes
bonus
-
13130
BUL
Чудните Хлапета
Team: Denitsa Koleva, Kiril Tsanev
T
13
05:33:31
-24 minutes
bonus
-
14113
BUL
PETANI
Team: Ана Карчева, Петя Димитрова
T
14
05:38:55
-12 minutes
bonus
-
15133
BUL
академиците
Team: Александър Ковачев, Zhivko Petrov
T
15
05:58:30
34 minutes
penalty
-
16132
BUL
25+
Team: Mihail Nikolov, Boyana Papazova
T
16
06:06:29
28 minutes
penalty
-
17145
BUL
Angry Birds
Team: Borislav Ivanov, Veronika Vasileva
T
17
06:11:34
4 minutes
penalty
-
18149
BUL
Just Ahead
Team: Boyan Kolev, Todor Mitsov
T
18
06:12:17
-12 minutes
bonus
-
19142
BUL
iCard
Team: Deyan Stoyanov, Ventsislav Ivanov
T
19
06:19:13
-2 minutes
bonus
-
20120
BUL
X TEAM
Team: Деян Стоянов, Харис Клеантос
T
20
06:22:42
-12 minutes
bonus
-
21144
BUL
Топгън
Team: Krasimir Pamporov, Svetla Veselinova
T
21
06:27:04
-24 minutes
bonus
-
22147
BUL
Maniaks
Team: Kaloyan Zhelev, Mariyan Barov
T
22
06:28:02
-12 minutes
bonus
-
23127
BUL
GS
Team: Stoyan Donchev, Galina Konstantinova
T
23
06:30:36
-7 minutes
bonus
-
24106
BUL
Crash and Eddie
Team: Plamen Atanasov, Katya Lukova
T
24
06:34:31
-12 minutes
bonus
-
25116
BUL
Жирафите
Team: Павел Алтънчев, Радостина Иванова
T
25
06:37:59
-6 minutes
bonus
-
26140
BUL
FUNKAROUND
Team: Nikolay Hristov, Agop Agopyan
T
26
06:42:14
-12 minutes
bonus
-
27122
BUL
Красавецът и звяра
Team: Веселина Велинова, Димитър Димитров
T
27
06:43:54
13 minutes
penalty
-
28141
BUL
GanjaBus
Team: Vasil Kostadinov, Nikola Tsonev
T
28
06:49:31
-12 minutes
bonus
-
29111
BUL
Пишман колелейтъри
Team: Hristo Ratsev, Ирина Георгиева
T
29
06:59:42
14 minutes
penalty
-
FOT151
BUL
Смелите адреналинки
Team: Tonka Gancheva, Yana Yancheva
T
30
07:15:37
34 minutes
penalty
-
FOT129
BUL
UTG
Team: Veselin Dolapchiev, Danail Ivanov
T
31
08:05:38
79 minutes
penalty
-
DNF112
BUL
LEBRON
Team: Nikolay Tatarov, Artin Magardichyan
T
32
02:46:04
7 km
@ Carrying Bags
-2 check(s)
DNF109
BUL
Бургас
Team: Въчан Касабов, Dimitar Tamahkyarov
T
33
04:30:00
7 km
@ Carrying Bags
-2 check(s)
DNF143
BUL
Ония бавните
Team: Andrey Nakov, Angel Cholakov
T
34
03:23:36
4.7 km
@ Bag Jump
-3 check(s)

Powered by Race-Tracking.com