Results men - Крос 5км / 2022
» All     » Men(80)     » Women(30)     » Teams(0)
All: 110 · Men: 80 · Women: 30 · Running: 0 · Started: 96 · Finished: 97 · DNS: 14 · DNF: 1 · DSQ: 0
#BIBNametimediff
179
BUL
ЕМИЛ
МИРОСЛАВОВ ВЕСЕЛОВ
Team: КЛА"СПАРТАК"
M
1
00:16:37
5 km
@ Final
-
247
BUL
Михаил
Тихомиров Вълковски
Team: СКЛА Нови пазар
M
2
00:16:46
5 km
@ Final
+ 00:00:09
3719
BUL
Росен
Тодоров Тодоров (Дзвера)
Team: Зелена Стъпка
M
3
00:17:44
5 km
@ Final
+ 00:01:07
4717
BUL
Валентин
Николаев Бояджиев
Team: Евър Варна
M
4
00:17:51
5 km
@ Final
+ 00:01:14
515
BUL
Радослав
Ивайлов Илиев
Team: Черно море атлетик Варна
M
5
00:18:03
5 km
@ Final
+ 00:01:26
6323
BUL
Руслан
Невенов Янев
Team: СКЛА „Черно море Атлетик" Варна
M
6
00:18:14
5 km
@ Final
+ 00:01:37
777
BUL
Еркан
Ердоан Закир
M
7
00:18:39
5 km
@ Final
+ 00:02:02
8752
BUL
Анаксимандар
Миньов Минчев
Team: КЛА''спартак
M
8
00:19:02
5 km
@ Final
+ 00:02:25
953
BUL
Стоян
Бонев
M
9
00:19:08
5 km
@ Final
+ 00:02:31
1030
BUL
Михаил
Минев
Team: Русе
M
10
00:19:11
5 km
@ Final
+ 00:02:34
11166
BUL
Калоян
Чавдаров Ангелов
Team: Спортна зависимост
M
11
00:19:13
5 km
@ Final
+ 00:02:36
12126
BUL
Йордан
Станимиров Иванов
Team: Luda Gora
M
12
00:19:35
5 km
@ Final
+ 00:02:58
13117
BUL
Калоян
Живков Николов
M
13
00:19:44
5 km
@ Final
+ 00:03:07
14998
BUL
Арно
Хендрикус Висерс
M
14
00:20:22
5 km
@ Final
+ 00:03:45
15125
BUL
Даниел
Цветомиров Петков
Team: Luda gora
M
15
00:20:50
5 km
@ Final
+ 00:04:13
162
BUL
Пресиян
Маринов Пенчев
Team: Вечно Втори
M
16
00:21:04
5 km
@ Final
+ 00:04:27
17978
BUL
Гюнай
Галибов
M
17
00:21:08
5 km
@ Final
+ 00:04:31
18800
BUL
Ивайло
Деянов Иванов
Team: Зелена стъпка
M
18
00:21:09
5 km
@ Final
+ 00:04:32
19700
BUL
Салих
Исмаилов Салихов
M
19
00:21:24
5 km
@ Final
+ 00:04:47
20317
BUL
Александар
Лазе Николов
Team: Евър варна
M
20
00:21:34
5 km
@ Final
+ 00:04:57
2166
BUL
Иван
Андреев Иванов
Team: Зелена стъпка
M
21
00:21:48
5 km
@ Final
+ 00:05:11
2240
BUL
Оксиян
Христов Колев
Team: БК"Вълци-Разград"
M
22
00:22:08
5 km
@ Final
+ 00:05:31
23201
BUL
Таквор
Такворян
M
23
00:22:15
5 km
@ Final
+ 00:05:38
2423
BUL
Даниел
Славчев Савов
Team: Автосервиз ТАНДЕМ - Варна
M
24
00:22:29
5 km
@ Final
+ 00:05:52
2531
BUL
Борис
Генчев
Team: 5km run Shumen
M
25
00:22:33
5 km
@ Final
+ 00:05:56
2659
BUL
Димитър
Йорданов
M
26
00:23:05
5 km
@ Final
+ 00:06:28
2778
BUL
Пламен
Венков Колев
M
27
00:23:27
5 km
@ Final
+ 00:06:50
28227
BUL
Хасан
Баяров Ахмедов
M
28
00:23:33
5 km
@ Final
+ 00:06:56
29999
BUL
Ancho
Николов Kostadinov
Team: Зелена стъпка
M
29
00:23:39
5 km
@ Final
+ 00:07:02
30525
BUL
Мартин
Найденов
Team: Ранобудни Шуменски бегачи
M
30
00:23:40
5 km
@ Final
+ 00:07:03
3184
BUL
Димов
Димо
M
31
00:23:48
5 km
@ Final
+ 00:07:11
32600
BUL
Васил
Власов
M
32
00:23:49
5 km
@ Final
+ 00:07:12
3362
BUL
Людмил
Цонев
M
33
00:23:50
5 km
@ Final
+ 00:07:13
3428
TUR
Raul
Mahmudzade
M
34
00:23:52
5 km
@ Final
+ 00:07:15
35101
BUL
Тодор
Арсов
M
35
00:23:54
5 km
@ Final
+ 00:07:17
36303
BUL
Никола
Власов
M
36
00:24:05
5 km
@ Final
+ 00:07:28
3717
BUL
Петко
Петков
Team: ПетБул
M
37
00:24:20
5 km
@ Final
+ 00:07:43
38112
BUL
Стойко
Стойчев
M
38
00:24:21
5 km
@ Final
+ 00:07:44
3958
BUL
Пламен
Марков
M
39
00:24:22
5 km
@ Final
+ 00:07:45
40420
BUL
Hasan
Selim Yusein
M
40
00:24:54
5 km
@ Final
+ 00:08:17
41287
BUL
Диан
Пенчев
Team: Черно море атлетик
M
41
00:25:07
5 km
@ Final
+ 00:08:30
4254
BUL
Стилиян
Николов
M
42
00:25:20
5 km
@ Final
+ 00:08:43
4324
BUL
Stoyan
Petrov
Team: Вълци Разград
M
43
00:25:26
5 km
@ Final
+ 00:08:49
44437
BUL
Константин
Стоянов
M
44
00:25:32
5 km
@ Final
+ 00:08:55
4557
BUL
Стамен
Петров
M
45
00:25:58
5 km
@ Final
+ 00:09:21
46333
BUL
Даниел
Димитров
M
46
00:26:04
5 km
@ Final
+ 00:09:27
4797
BUL
Петър
Найденов
M
47
00:26:09
5 km
@ Final
+ 00:09:32
4825
BUL
Данаил
Ковачев
M
48
00:26:42
5 km
@ Final
+ 00:10:05
49222
BUL
Виктор
Миленов Петров
M
49
00:26:46
5 km
@ Final
+ 00:10:09
50150
BUL
Емилиян
Иванов
M
50
00:26:54
5 km
@ Final
+ 00:10:17
5136
BUL
Момчил
Петков Костов
Team: 5
M
51
00:26:55
5 km
@ Final
+ 00:10:18
5269
BUL
Кольо
Колев
M
52
00:26:56
5 km
@ Final
+ 00:10:19
53631
BUL
Огнян
Досев Обрешков
Team: Зелена стъпка
M
53
00:27:07
5 km
@ Final
+ 00:10:30
54400
BUL
Венци
Балкански
M
54
00:27:25
5 km
@ Final
+ 00:10:48
5538
BUL
Мартин
Светлозаров Любенов
M
55
00:27:31
5 km
@ Final
+ 00:10:54
5619
BUL
Симеон
Симеонов
M
56
00:27:37
5 km
@ Final
+ 00:11:00
576
BUL
Явор
Юлиянов Данаилов
M
57
00:28:20
5 km
@ Final
+ 00:11:43
5863
BUL
Тодор
Колев
M
58
00:28:21
5 km
@ Final
+ 00:11:44
5952
BUL
Камен
Грозданов
M
59
00:28:52
5 km
@ Final
+ 00:12:15
6012
BUL
Иван
Генчев
M
60
00:30:14
5 km
@ Final
+ 00:13:37
6134
BUL
Александър
Цветомир Генчев
Team: Бк шумен
M
61
00:30:21
5 km
@ Final
+ 00:13:44
62997
BUL
Ян
Арно Висерс
M
62
00:30:31
5 km
@ Final
+ 00:13:54
63143
BUL
Георги
Василев
M
63
00:30:53
5 km
@ Final
+ 00:14:16
6441
BUL
Светлин
Йоргов Минчев
M
64
00:32:57
5 km
@ Final
+ 00:16:20
6564
BUL
Михаил
Генчев
M
65
00:33:35
5 km
@ Final
+ 00:16:58
66778
BUL
Цветомир
Генчев
Team: 5km run Shumen
M
66
00:33:36
5 km
@ Final
+ 00:16:59
6776
BUL
Иван
Грозев
M
67
00:35:38
5 km
@ Final
+ 00:19:01
DNF35
BUL
Юлиян
Данаилов Георгиев
M
-
0 km
@ Start
-
DNS100
BUL
Ахмед
Метин Ахмед
M
00:23:58
5 km
@ Final
+ 00:07:21
DNS7
BUL
Мартин
Паволов Атанасов
Team: СКЛА
M
00:25:22
5 km
@ Final
+ 00:08:45
DNS4
BUL
Дарин
Росенов Страхилов
M
-
0 km
@ Start
-
DNS5
BUL
Явор
Донев
Team: Runners of Ruse
M
-
0 km
@ Start
-
DNS18
BUL
Веселин
Веселинов Спасов
M
-
0 km
@ Start
-
DNS20
BUL
Касим
Касимов
M
-
0 km
@ Start
-
DNS44
BUL
Кирил
Иванов Драганов
Team: Русе Тича
M
-
0 km
@ Start
-
DNS94
BUL
Daniel
Angelov
Team: Русе Тича
M
-
0 km
@ Start
-
DNS316
BUL
милен
киров енчев
M
-
0 km
@ Start
-
DNS376
BUL
Ivaylo
Angelov
Team: Русе Тича
M
-
0 km
@ Start
-
DNS444
BUL
Димитър
Теодоров Милков
M
-
0 km
@ Start
-
DNS852
BUL
Александър
Светославов
M
-
0 km
@ Start
-

Number of records: 80

Print


Powered by Race-Tracking.com
Privacy policy