Резултати мъже | Трявна Ултра 76 | 2018 | 74 km / 2890 D+
Резултати мъже - Трявна Ултра 76 / 2018
» Генерално     » Мъже(200)     » Жени(51)     » F40(14)    » F50(1)    » M40(59)    » M50(14)    » M60(2)
All: 251 · Men: 200 · Women: 51 · Running: 0 · Started: 228 · Finished: 211 · DNS: 23 · DNF: 17 · DSQ: 0
#BIBИмевремеразлика
17010
Aleksandar
Spasov
Team: Персенковските поспаланковци
M
1
07:33:05
74 km
@ Final
-
27036
Ivaylo
Hadzhiev
Team: ITkoni GPX
M
2
07:57:42
74 km
@ Final
+ 00:24:37
37246
Todor
Tsankov
M
3
08:05:39
74 km
@ Final
+ 00:32:34
47059
Calin
Vaipan
Team: Paduri Bistritene
M
4
08:08:07
74 km
@ Final
+ 00:35:02
57099
Stanimir
Dimitrov
M
5
08:09:44
74 km
@ Final
+ 00:36:39
67016
Dancho
Petrov
Team: Fit2Run
M
6
08:16:01
74 km
@ Final
+ 00:42:56
77061
Kolyo
Raychinov
Team: Куци понита
M
7
08:20:27
74 km
@ Final
+ 00:47:22
87039
Rumen
Stamatov
Team: Куци понита
M
8
08:38:01
74 km
@ Final
+ 01:04:56
97205
Ahmet
Kerem Yildiz
M
9
08:40:23
74 km
@ Final
+ 01:07:18
107150
Radoslav
Dachev
M
10
08:48:00
74 km
@ Final
+ 01:14:55
117060
Ungur
Mihai
Team: Paduri Bistritene
M
11
M40
1
09:01:41
74 km
@ Final
+ 01:28:36
127217
Salagean
Stefan
M
12
09:02:05
74 km
@ Final
+ 01:29:00
137144
Petyo
Kostov
M
13
M40
2
09:07:48
74 km
@ Final
+ 01:34:43
147186
Ignat
Nikolov
M
14
M40
3
09:13:02
74 km
@ Final
+ 01:39:57
157228
Galin
Marinov
M
15
09:22:00
74 km
@ Final
+ 01:48:55
167193
Velin
Dilov
M
16
09:22:01
74 km
@ Final
+ 01:48:56
177018
Pavlin
Dimitrov
Team: ВиП
M
17
M40
4
09:23:54
74 km
@ Final
+ 01:50:49
187050
Igor
Pirkovski
Team: TREX / MAKPETROL
M
18
09:24:40
74 km
@ Final
+ 01:51:35
197049
Igor
Jovanovski
Team: TREX / MAKPETROL
M
19
09:24:41
74 km
@ Final
+ 01:51:36
207201
Zikica
Ivanovski
M
20
09:24:41
74 km
@ Final
+ 01:51:36
217143
Hristo
Goshev
M
21
M50
1
09:28:19
74 km
@ Final
+ 01:55:14
227236
Vihren
Ivanov
M
22
M50
2
09:31:57
74 km
@ Final
+ 01:58:52
237136
Petar
Petrov
M
23
09:46:55
74 km
@ Final
+ 02:13:50
247015
Ventsislav
Trifonov
Team: ВиП
M
24
09:47:27
74 km
@ Final
+ 02:14:22
257131
Tsonyo
Penev
M
25
M40
5
09:58:14
74 km
@ Final
+ 02:25:09
267216
Dimitar
Stefanov
M
26
09:59:20
74 km
@ Final
+ 02:26:15
277135
Georgi
Pehlev
M
27
10:01:02
74 km
@ Final
+ 02:27:57
287222
Buda
Dorian Ioan
M
28
10:03:04
74 km
@ Final
+ 02:29:59
297195
Roman
Sidorkin
M
29
M40
6
10:06:58
74 km
@ Final
+ 02:33:53
307221
Georgi
Karzhanov
M
30
10:11:01
74 km
@ Final
+ 02:37:56
317190
Antoniy
Kunchev
M
31
10:12:45
74 km
@ Final
+ 02:39:40
327014
Nikolay
Petrov
Team: Begach`s Youngsters
M
32
M40
7
10:22:31
74 km
@ Final
+ 02:49:26
337792
Vasil
Ingilizov
M
33
10:22:32
74 km
@ Final
+ 02:49:27
347110
Miroslav
Karabonev
M
34
10:24:17
74 km
@ Final
+ 02:51:12
357161
Metodi
Mihalev
M
35
10:27:51
74 km
@ Final
+ 02:54:46
367170
Pavel
Pavlov
M
36
10:32:12
74 km
@ Final
+ 02:59:07
377141
Alexander
Stoyanov
M
37
M40
8
10:32:23
74 km
@ Final
+ 02:59:18
387109
Teodor
Banev
M
38
10:34:19
74 km
@ Final
+ 03:01:14
397028
Todor
Popov
Team: Zenit
M
39
M40
9
10:34:42
74 km
@ Final
+ 03:01:37
407183
Veselin
Paperov
M
40
M40
10
10:46:30
74 km
@ Final
+ 03:13:25
417035
Ventsi
Mladenov
Team: Zenit
M
41
10:50:00
74 km
@ Final
+ 03:16:55
427043
Tsvetozar
Stanchev
Team: Общо 100
M
42
M50
3
11:02:36
74 km
@ Final
+ 03:29:31
437003
Vladislav
Konstantinov
Team: Begach`s Youngsters
M
43
M40
11
11:03:03
74 km
@ Final
+ 03:29:58
447098
Dimitar
Dimitrov
M
44
11:03:42
74 km
@ Final
+ 03:30:37
457238
Ivo
Panayotov
M
45
11:03:59
74 km
@ Final
+ 03:30:54
467040
Nikola
Ovcharski
Team: Какво Научих Днес
M
46
11:05:13
74 km
@ Final
+ 03:32:08
477235
Kaloyan
Lobutov
M
47
11:05:15
74 km
@ Final
+ 03:32:10
487200
Igor
Josifov
M
48
11:07:00
74 km
@ Final
+ 03:33:55
497199
Boris
Kachamakov
M
49
11:08:10
74 km
@ Final
+ 03:35:05
507114
Jérémy
Belleton
M
50
11:08:39
74 km
@ Final
+ 03:35:34
517121
Thierry
Belleton
M
51
M50
4
11:08:40
74 km
@ Final
+ 03:35:35
527237
Tihomir
Blagoev
M
52
11:12:07
74 km
@ Final
+ 03:39:02
537107
Raducu
Turtoi
M
53
M40
12
11:17:01
74 km
@ Final
+ 03:43:56
547137
Cosmin
Constantin Popa
M
54
11:17:02
74 km
@ Final
+ 03:43:57
557163
Rizea
Florin
M
55
11:17:02
74 km
@ Final
+ 03:43:57
567096
Atanas
N. Atanasov
M
56
M40
13
11:18:35
74 km
@ Final
+ 03:45:30
577188
Galin
Galchev
M
57
M40
14
11:22:49
74 km
@ Final
+ 03:49:44
587108
Milen
Kalchev
M
58
M40
15
11:22:49
74 km
@ Final
+ 03:49:44
597174
Stoyan
Pavlov
M
59
11:22:49
74 km
@ Final
+ 03:49:44
607171
Dimitar
Tonchev
M
60
M40
16
11:26:27
74 km
@ Final
+ 03:53:22
617158
Milko
Milchev
M
61
M40
17
11:30:27
74 km
@ Final
+ 03:57:22
627041
Pavlin
Raychev
Team: Чукари
M
62
M40
18
11:32:40
74 km
@ Final
+ 03:59:35
637042
Tsvetko
Mitov
Team: Чукари
M
63
M40
19
11:32:41
74 km
@ Final
+ 03:59:36
647178
Krasimir
Zhekov
M
64
M40
20
11:34:28
74 km
@ Final
+ 04:01:23
657044
Vladimir
Zarkov
Team: Общо 100
M
65
M40
21
11:35:58
74 km
@ Final
+ 04:02:53
667153
Petar
Tsonkov
M
66
11:40:23
74 km
@ Final
+ 04:07:18
677011
Zahari
Hyusein
Team: Персенковските поспаланковци
M
67
11:41:01
74 km
@ Final
+ 04:07:56
687046
Viktor
Najdovski
Team: SIV
M
68
11:43:37
74 km
@ Final
+ 04:10:32
697245
Rosen
Bosev
M
69
11:46:41
74 km
@ Final
+ 04:13:36
707024
Nikolay
Raychev
Team: Текста Четоха
M
70
11:48:53
74 km
@ Final
+ 04:15:48
717194
Dimitar
Dimitrov
M
71
11:49:59
74 km
@ Final
+ 04:16:54
727208
Hristo
Hristov
M
72
11:52:38
74 km
@ Final
+ 04:19:33
737232
Todor
Azmanov
M
73
11:56:08
74 km
@ Final
+ 04:23:03
747125
Dian
Dimov
M
74
M40
22
11:58:04
74 km
@ Final
+ 04:24:59
757209
Asen
Tonev
M
75
M40
23
12:00:03
74 km
@ Final
+ 04:26:58
767064
Dimitar
Yanakiev
Team: Fit2Run
M
76
12:01:22
74 km
@ Final
+ 04:28:17
777103
Chavdar
Chernikov
M
77
12:08:14
74 km
@ Final
+ 04:35:09
787192
Dimitar
Dimitrov
M
78
M50
5
12:15:57
74 km
@ Final
+ 04:42:52
797215
Borche
Miloskovski
M
79
M50
6
12:16:28
74 km
@ Final
+ 04:43:23
807117
Stanislav
Petrov
M
80
12:16:47
74 km
@ Final
+ 04:43:42
817225
Petar
Terziev
M
81
12:19:15
74 km
@ Final
+ 04:46:10
827234
Marin
Petrov
M
82
M50
7
12:19:16
74 km
@ Final
+ 04:46:11
837133
Daniel
Simeonov
M
83
12:21:47
74 km
@ Final
+ 04:48:42
847118
Darko
Atanasov
M
84
M40
24
12:22:38
74 km
@ Final
+ 04:49:33
857053
Dragoljub
Jasikovic
Team: Uzicka Filharmonija
M
85
M50
8
12:23:45
74 km
@ Final
+ 04:50:40
867219
Krasimir
Nikolov
M
86
M40
25
12:23:52
74 km
@ Final
+ 04:50:47
877794
Martin
Tomanov
M
87
12:27:12
74 km
@ Final
+ 04:54:07
887112
Stanislav
Vasilev
M
88
12:33:58
74 km
@ Final
+ 05:00:53
897162
P.j.
O Brien
M
89
M60
1
12:34:26
74 km
@ Final
+ 05:01:21
907211
Nikolay
Bankin
M
90
12:34:30
74 km
@ Final
+ 05:01:25
917145
Philip
Nasr
M
91
12:34:46
74 km
@ Final
+ 05:01:41
927149
Plamen
Velkov
M
92
12:35:02
74 km
@ Final
+ 05:01:57
937128
Dragomir
Dimitrov
M
93
M40
26
12:40:33
74 km
@ Final
+ 05:07:28
947048
Vladimir
Kostic
Team: Uzicka Filharmonija
M
94
12:47:08
74 km
@ Final
+ 05:14:03
957182
Mika
Albert
M
95
12:52:01
74 km
@ Final
+ 05:18:56
967159
Mladen
Sakadzhiev
M
96
12:53:33
74 km
@ Final
+ 05:20:28
977005
Balan
Ion Cristinel
Team: RoMania
M
97
M40
27
12:54:28
74 km
@ Final
+ 05:21:23
987012
Teodor
Neychev
Team: Трендафилка Немска
M
98
12:55:11
74 km
@ Final
+ 05:22:06
997001
Petkov
Plamen
Team: Orientbeering
M
99
12:59:12
74 km
@ Final
+ 05:26:07
1007210
Ivaylo
Stefanov
M
100
12:59:59
74 km
@ Final
+ 05:26:54
1017175
Nikolay
Deliyski
M
101
M40
28
13:00:43
74 km
@ Final
+ 05:27:38
1027239
Martin
Bunchev
M
102
M40
29
13:01:50
74 km
@ Final
+ 05:28:45
1037021
Ivan
Yosifov
Team: Рън Т Дрън
M
103
13:04:21
74 km
@ Final
+ 05:31:16
1047033
Pavel
Stoyanov
Team: Рън Т Дрън
M
104
13:04:21
74 km
@ Final
+ 05:31:16
1057198
Iskren
Ivanov
M
105
13:06:33
74 km
@ Final
+ 05:33:28
1067154
Yosif
Stanchev
M
106
M40
30
13:08:25
74 km
@ Final
+ 05:35:20
1077176
Vladimir
Petrov
M
107
13:09:23
74 km
@ Final
+ 05:36:18
1087160
Martin
Martinov
M
108
13:09:46
74 km
@ Final
+ 05:36:41
1097124
Tsvetan
Georgiev
M
109
13:10:50
74 km
@ Final
+ 05:37:45
1107196
Darko
Shipovikj
M
110
13:12:22
74 km
@ Final
+ 05:39:17
1117132
Ivan
Ivanov
M
111
13:18:51
74 km
@ Final
+ 05:45:46
1127106
Ivan
Tsvetkov
M
112
13:32:23
74 km
@ Final
+ 05:59:18
1137213
Yanko
Feratov
M
113
13:32:49
74 km
@ Final
+ 05:59:44
1147220
Stoyko
Georgiev
M
114
M40
31
13:44:40
74 km
@ Final
+ 06:11:35
1157790
Ivan
Ivanov
M
115
13:45:52
74 km
@ Final
+ 06:12:47
1167148
Ivaylo
Beev
M
116
M40
32
13:48:05
74 km
@ Final
+ 06:15:00
1177146
Nikolay
Petkov
M
117
M50
9
13:52:12
74 km
@ Final
+ 06:19:07
1187097
Petyo
Nikolov
M
118
M40
33
13:52:14
74 km
@ Final
+ 06:19:09
1197127
Martin
Gradev
M
119
13:55:14
74 km
@ Final
+ 06:22:09
1207168
Shavarsh
Rupenyan
M
120
M50
10
13:55:15
74 km
@ Final
+ 06:22:10
1217241
Radomir
Bozhkov
M
121
M40
34
13:55:35
74 km
@ Final
+ 06:22:30
1227173
Zdravko
Zdravkov
M
122
14:10:28
74 km
@ Final
+ 06:37:23
1237233
Ognyan
Tonchev
M
123
14:13:28
74 km
@ Final
+ 06:40:23
1247122
Georgi
Cholakov
M
124
14:21:38
74 km
@ Final
+ 06:48:33
1257013
Andrey
Atanasov
Team: Трендафилка Немска
M
125
14:22:38
74 km
@ Final
+ 06:49:33
1267197
Svetosvav
Tochev
M
126
14:24:30
74 km
@ Final
+ 06:51:25
1277152
Vladimir
Kanchev
M
127
M40
35
14:24:31
74 km
@ Final
+ 06:51:26
1287111
Vladislav
Zaimov
M
128
14:25:05
74 km
@ Final
+ 06:52:00
1297165
Stanislav
Georgiev
M
129
M50
11
14:25:32
74 km
@ Final
+ 06:52:27
1307115
Plamen
Petrov
M
130
M40
36
14:28:58
74 km
@ Final
+ 06:55:53
1317207
Yuliy
Paskov
M
131
M40
37
14:29:39
74 km
@ Final
+ 06:56:34
1327229
John
Krueger
M
132
14:33:38
74 km
@ Final
+ 07:00:33
1337167
Kiril
Shopov
M
133
14:38:14
74 km
@ Final
+ 07:05:09
1347130
Ludmil
Nikolov
M
134
M60
2
14:38:14
74 km
@ Final
+ 07:05:09
1357034
Dimitar
Stoyanov
Team: Бургаски сърца
M
135
14:42:52
74 km
@ Final
+ 07:09:47
1367227
Tihomir
Gochev
M
136
M40
38
14:42:54
74 km
@ Final
+ 07:09:49
1377166
Dimitar
Zinkov
M
137
14:45:10
74 km
@ Final
+ 07:12:05
1387004
Ionut
Petcu
Team: RoMania
M
138
14:46:55
74 km
@ Final
+ 07:13:50
1397184
Yonko
Papazov
M
139
14:52:22
74 km
@ Final
+ 07:19:17
1407051
Hristo
Georgiev
Team: H&S
M
140
14:57:09
74 km
@ Final
+ 07:24:04
1417793
Miroslav
Kaludov
M
141
15:01:26
74 km
@ Final
+ 07:28:21
1427212
Valentin
Krastev
M
142
M40
39
15:01:47
74 km
@ Final
+ 07:28:42
1437224
Aleksandar
Krastev
M
143
15:02:07
74 km
@ Final
+ 07:29:02
1447139
Peyo
Kralev
M
144
15:04:56
74 km
@ Final
-1 check(s)
1457230
Hristo
Stavrev
M
145
15:07:05
74 km
@ Final
+ 07:34:00
1467189
Dimitar
Mitrev
M
146
15:10:03
74 km
@ Final
+ 07:36:58
1477181
Preslav
Stefanov
M
147
15:20:04
74 km
@ Final
+ 07:46:59
1487179
Petar
Stefanov
M
148
15:20:48
74 km
@ Final
+ 07:47:43
1497180
Todor
Todorov
M
149
15:21:07
74 km
@ Final
+ 07:48:02
1507206
Martin
Barnev
M
150
M40
40
15:24:37
74 km
@ Final
+ 07:51:32
1517226
Dilyan
Yankov
M
151
15:25:09
74 km
@ Final
+ 07:52:04
1527038
Krasimir
Parushev
Team: PARUSHEVI
M
152
15:25:43
74 km
@ Final
+ 07:52:38
1537142
Pravoslav
Milenkov
M
153
M40
41
15:26:07
74 km
@ Final
+ 07:53:02
1547157
Borislav
Kapukaranov
M
154
15:29:13
74 km
@ Final
+ 07:56:08
1557102
Simeon
Stefanov
M
155
15:34:15
74 km
@ Final
+ 08:01:10
1567169
Dimitar
Markovich
M
156
15:35:55
74 km
@ Final
+ 08:02:50
1577214
Plamen
Slavov
M
157
15:36:31
74 km
@ Final
+ 08:03:26
1587244
Radostin
Sergiev
M
158
M40
42
15:47:48
74 km
@ Final
+ 08:14:43
1597063
Georgi
Georgiev
Team: harmonica
M
159
M40
43
15:52:39
74 km
@ Final
+ 08:19:34
FOT7007
Stanislav
Lyubenov
Team: 04B
M
160
16:01:45
74 km
@ Final
+ 08:28:40
FOT7029
Slavcho
Damyanov
Team: Goritsa
M
161
16:07:06
74 km
@ Final
+ 08:34:01
FOT7031
Yasen
Kirilov
Team: Manis` Team
M
162
16:11:55
74 km
@ Final
+ 08:38:50
FOT7020
Kalin
Cve
Team: Лонгинус
M
163
16:29:13
74 km
@ Final
+ 08:56:08
FOT7140
Mitko
Mitev
M
164
M50
12
17:31:40
74 km
@ Final
+ 09:58:35
FOT7185
Cvetomir
Bankov
M
165
18:07:21
74 km
@ Final
+ 10:34:16
FOT7104
Dimitar
Iliev
M
166
M40
44
18:39:27
74 km
@ Final
+ 11:06:22
FOT7030
Thomas
Orr
Team: TWO ORRS ARE BETTER THAN ONE!
M
167
M40
45
19:31:00
74 km
@ Final
+ 11:57:55
DNF7008
Dimitar
Al. Dimitrov
Team: Едни такива Чудовища
M
06:46:21
47.6 km
@ Българка
-3 check(s)
DNF7155
Todor
Madzharov
M
M50
06:58:46
47.6 km
@ Българка
-3 check(s)
DNF7113
Andrey
Nakov
M
M40
07:37:57
47.6 km
@ Българка
-3 check(s)
DNF7177
Stoyan
Madin
M
09:49:50
47.6 km
@ Българка
-3 check(s)
DNF7191
Teodor
Ivanov
M
11:59:57
47.6 km
@ Българка
-3 check(s)
DNF7187
Macovei
Tudor
M
03:54:04
34 km
@ Ябълка
-4 check(s)
DNF7218
Sergey
Marinov
M
M40
05:26:19
34 km
@ Ябълка
-4 check(s)
DNF7164
Simon
Firth
M
M40
05:45:03
34 km
@ Ябълка
-4 check(s)
DNF7172
Dimitar
Dimitrov
M
06:59:19
34 km
@ Ябълка
-4 check(s)
DNF7055
Krasimir
Andreev
Team: Andreevi
M
M50
07:20:27
34 km
@ Ябълка
-4 check(s)
DNF7223
Georgi
Urumov
M
M40
07:27:02
34 km
@ Ябълка
-4 check(s)
DNF7134
Petar
Iliev
M
M40
02:23:40
19.4 km
@ Сечен Камък
-5 check(s)
DNF7202
Miroslav
Grozev
M
02:47:57
19.4 km
@ Сечен Камък
-5 check(s)
DNF7006
Dar
Donkov
Team: 04B
M
03:08:57
19.4 km
@ Сечен Камък
-5 check(s)
DNF7105
Vasil
Dragostinov
M
01:48:45
11.2 km
@ Боженци
-6 check(s)
DNS7100
Stanislav
Ivanov
M
M40
-
0 km
@ Start
-
DNS7101
Aleksandar
Mollov
M
M40
-
0 km
@ Start
-
DNS7116
Dimitar
Dimitrov
M
M40
-
0 km
@ Start
-
DNS7119
Marjan
Ampov
M
-
0 km
@ Start
-
DNS7120
Vladimir
Dimitrov
M
-
0 km
@ Start
-
DNS7123
Nikolay
Georgiev
M
-
0 km
@ Start
-
DNS7126
Christian
Cuyno
M
M40
-
0 km
@ Start
-
DNS7129
Dimitar
Georgiev
M
M40
-
0 km
@ Start
-
DNS7138
Velichko
Manolov
M
-
0 km
@ Start
-
DNS7147
Zdravko
Slavchev
M
-
0 km
@ Start
-
DNS7151
Peter
Juricko
M
M40
-
0 km
@ Start
-
DNS7156
Dimitar
Mitkov
M
M40
-
0 km
@ Start
-
DNS7203
Stoyan
Stoyanov
M
-
0 km
@ Start
-
DNS7204
Nikola
Kondarev
M
-
0 km
@ Start
-
DNS7231
Krum
Bakalov
M
-
0 km
@ Start
-
DNS7240
Rumen
Ignatov
M
M40
-
0 km
@ Start
-
DNS7242
Georgi
Boyvalenkov
M
-
0 km
@ Start
-
DNS7243
Lubomir
Nokov
M
M40
-
0 km
@ Start
-

Number of reccords: 200



Powered by Race-Tracking.com