Резултати мъже | Сребърна 13km | 2018 | 13 km / 0 D+
Резултати мъже - Сребърна 13km / 2018
» Генерално     » Мъже(34)     » Жени(8)
All: 42 · Men: 34 · Women: 8 · Running: 0 · Started: 41 · Finished: 41 · DNS: 1 · DNF: 0 · DSQ: 0
#BIBИмевремеразлика
1110
Ивайло
Каменаров
Team: Локомотив РУСЕ
M
1
00:49:53
13 km
@ Final
-
2109
Петър
Борисов
Team: Локомотив РУСЕ
M
2
00:50:03
13 km
@ Final
+ 00:00:10
3118
Daniel
Kubashliev
Team: Ruse Car Motorsport / Жулистан
M
3
00:52:10
13 km
@ Final
+ 00:02:17
4119
Венци
Младенов
Team: РусеКар/Жулистан
M
4
00:52:10
13 km
@ Final
+ 00:02:17
5128
Todor
Dimitrov
M
5
00:53:51
13 km
@ Final
+ 00:03:58
6122
Nikolay
Halachev
Team: РУСЕ ТИЧА
M
6
01:00:19
13 km
@ Final
+ 00:10:26
7113
Stanimir
Ivanov
Team: Русе Тича
M
7
01:01:56
13 km
@ Final
+ 00:12:03
8138
Ivan
Ivanov
M
8
01:05:54
13 km
@ Final
+ 00:16:01
9121
Димитър
Димитров
M
9
01:08:56
13 km
@ Final
+ 00:19:03
10123
Vencislav
Nikolov
Team: Green foot
M
10
01:09:15
13 km
@ Final
+ 00:19:22
11105
Aleksandar
Todorov
M
11
01:10:14
13 km
@ Final
+ 00:20:21
12103
Галин
Замфиов
M
12
01:11:39
13 km
@ Final
+ 00:21:46
13106
Alexander
Matveev
M
13
01:12:06
13 km
@ Final
+ 00:22:13
14242
Krasimir
Pamporov
M
14
01:14:05
13 km
@ Final
+ 00:24:12
15120
Srebrin
Bushev
Team: Русе Тича
M
15
01:15:06
13 km
@ Final
+ 00:25:13
16124
Stoyan
Stoyanov
Team: Русе Тича
M
16
01:15:09
13 km
@ Final
+ 00:25:16
17723
Yavor
Ivanov
M
17
01:17:21
13 km
@ Final
+ 00:27:28
18129
Александър
Иванов
Team: деБЕЛИТЕ
M
18
01:17:53
13 km
@ Final
+ 00:28:00
19131
Dimitar
Delibaltov
Team: #Debelite
M
19
01:17:57
13 km
@ Final
+ 00:28:04
20104
Lyubomir
Atanasov
M
20
01:18:02
13 km
@ Final
+ 00:28:09
21239
Milen
Shopov
M
21
01:18:53
13 km
@ Final
+ 00:29:00
22135
Кристиян
Георгиев
M
22
01:19:23
13 km
@ Final
+ 00:29:30
23115
Явор
Кирчев
M
23
01:23:39
13 km
@ Final
+ 00:33:46
24102
Dimitar
Georgiev
Team: ПТКТМ
M
24
01:23:50
13 km
@ Final
+ 00:33:57
25111
Lyubomir
Mandev
M
25
01:23:51
13 km
@ Final
+ 00:33:58
26114
Radostin
Georgiev
M
26
01:23:55
13 km
@ Final
+ 00:34:02
27139
Galina
Yanakieva
M
27
01:24:41
13 km
@ Final
+ 00:34:48
28117
Radoslav
Marino
M
28
01:25:45
13 km
@ Final
+ 00:35:52
29116
Kamen
Muchev
M
29
01:26:42
13 km
@ Final
+ 00:36:49
30136
Nikolay
Petrov
M
30
01:27:14
13 km
@ Final
+ 00:37:21
31137
Simeon
Georgiev
M
31
01:27:14
13 km
@ Final
+ 00:37:21
32101
Иван
Грозев
Team: РУСЕ ТИЧА
M
32
01:28:50
13 km
@ Final
+ 00:38:57
33125
Branislav
Petrov
Team: Русе тича
M
33
01:49:08
13 km
@ Final
+ 00:59:15
DNS107
Златко
Каменаров
Team: Компас Крос - Русе
M
-
0 km
@ Start
-

Number of reccords: 34


Powered by Race-Tracking.com