Резултати | Сребърна 13km | 2018 | 13 km / 0 D+
Резултати - Сребърна 13km / 2018
» Генерално     » Мъже(34)     » Жени(8)
All: 42 · Men: 34 · Women: 8 · Running: 0 · Started: 41 · Finished: 41 · DNS: 1 · DNF: 0 · DSQ: 0
#BIBИмевремеразлика
1110
Ивайло
Каменаров
Team: Локомотив РУСЕ
M
1
00:49:53
13 km
@ Final
-
2109
Петър
Борисов
Team: Локомотив РУСЕ
M
2
00:50:03
13 km
@ Final
+ 00:00:10
3118
Daniel
Kubashliev
Team: Ruse Car Motorsport / Жулистан
M
3
00:52:10
13 km
@ Final
+ 00:02:17
4119
Венци
Младенов
Team: РусеКар/Жулистан
M
4
00:52:10
13 km
@ Final
+ 00:02:17
5128
Todor
Dimitrov
M
5
00:53:51
13 km
@ Final
+ 00:03:58
6108
Антоанета
Дяксова
F
1
00:54:28
13 km
@ Final
+ 00:04:35
7122
Nikolay
Halachev
Team: РУСЕ ТИЧА
M
6
01:00:19
13 km
@ Final
+ 00:10:26
8113
Stanimir
Ivanov
Team: Русе Тича
M
7
01:01:56
13 km
@ Final
+ 00:12:03
9138
Ivan
Ivanov
M
8
01:05:54
13 km
@ Final
+ 00:16:01
10121
Димитър
Димитров
M
9
01:08:56
13 km
@ Final
+ 00:19:03
11123
Vencislav
Nikolov
Team: Green foot
M
10
01:09:15
13 km
@ Final
+ 00:19:22
12105
Aleksandar
Todorov
M
11
01:10:14
13 km
@ Final
+ 00:20:21
13103
Галин
Замфиов
M
12
01:11:39
13 km
@ Final
+ 00:21:46
14112
Emiliya
Jordanova
F
2
01:11:39
13 km
@ Final
+ 00:21:46
15106
Alexander
Matveev
M
13
01:12:06
13 km
@ Final
+ 00:22:13
16242
Krasimir
Pamporov
M
14
01:14:05
13 km
@ Final
+ 00:24:12
17120
Srebrin
Bushev
Team: Русе Тича
M
15
01:15:06
13 km
@ Final
+ 00:25:13
18124
Stoyan
Stoyanov
Team: Русе Тича
M
16
01:15:09
13 km
@ Final
+ 00:25:16
19140
Boanca
Oana
F
3
01:15:31
13 km
@ Final
+ 00:25:38
20723
Yavor
Ivanov
M
17
01:17:21
13 km
@ Final
+ 00:27:28
21129
Александър
Иванов
Team: деБЕЛИТЕ
M
18
01:17:53
13 km
@ Final
+ 00:28:00
22131
Dimitar
Delibaltov
Team: #Debelite
M
19
01:17:57
13 km
@ Final
+ 00:28:04
23104
Lyubomir
Atanasov
M
20
01:18:02
13 km
@ Final
+ 00:28:09
24239
Milen
Shopov
M
21
01:18:53
13 km
@ Final
+ 00:29:00
25135
Кристиян
Георгиев
M
22
01:19:23
13 km
@ Final
+ 00:29:30
26115
Явор
Кирчев
M
23
01:23:39
13 km
@ Final
+ 00:33:46
27102
Dimitar
Georgiev
Team: ПТКТМ
M
24
01:23:50
13 km
@ Final
+ 00:33:57
28111
Lyubomir
Mandev
M
25
01:23:51
13 km
@ Final
+ 00:33:58
29114
Radostin
Georgiev
M
26
01:23:55
13 km
@ Final
+ 00:34:02
30139
Galina
Yanakieva
M
27
01:24:41
13 km
@ Final
+ 00:34:48
31133
Йоана
Милева
F
4
01:25:05
13 km
@ Final
+ 00:35:12
32117
Radoslav
Marino
M
28
01:25:45
13 km
@ Final
+ 00:35:52
33116
Kamen
Muchev
M
29
01:26:42
13 km
@ Final
+ 00:36:49
34136
Nikolay
Petrov
M
30
01:27:14
13 km
@ Final
+ 00:37:21
35137
Simeon
Georgiev
M
31
01:27:14
13 km
@ Final
+ 00:37:21
36127
Galina
Kubarelova
Team: деБЕЛИТЕ
F
5
01:28:11
13 km
@ Final
+ 00:38:18
37101
Иван
Грозев
Team: РУСЕ ТИЧА
M
32
01:28:50
13 km
@ Final
+ 00:38:57
38125
Branislav
Petrov
Team: Русе тича
M
33
01:49:08
13 km
@ Final
+ 00:59:15
39126
Adriyana
Tomova
Team: Русе Тича
F
6
01:49:08
13 km
@ Final
+ 00:59:15
40132
Dimitrina
Dimitrova
F
7
01:49:49
13 km
@ Final
+ 00:59:56
41130
Maya
Todorova
Team: Зелена стъпка
F
8
01:52:23
13 km
@ Final
+ 01:02:30
DNS107
Златко
Каменаров
Team: Компас Крос - Русе
M
-
0 km
@ Start
-

Number of reccords: 42


Powered by Race-Tracking.com